Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Bet On Red

Log ind på Bet On Red | Sikker adgang til din konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Bet On Red Welcome Bonus

# Log ind på Bet On Red | Sikker adgang til din konto Bet On Red tilbyder danske spillere en transparent og velstruktureret bonusstruktur, der bygger på præcise vilkår og klare værdier. Når du opretter din konto, får du adgang til bonusser og kampagner, som er dokumenteret i vores komplette bonuspolitik fra august 2026. Vore indsatskrav varierer afhængigt af spilletype: videoautomater og klassiske automater kræver 100 % omsætning mens bordspil som blackjack, roulette og baccarat fra RNG-systemet kun kræver 10 % bidrag til omsætningskravet. Jackpotautomater har et bidrag på 20 %, og sportsbet ligeledes 20 %. Maksimalt indsats under aktive bonusser er €5 pr. spin eller hånd. Dit konto-balancebillede inkluderer både rigtige penge-midler og bonusfonde, som kan hæves efter fuldførelse af alle relevante omsætningskrav. Vær opmærksom på, at der gælder en 21-årsgrænse for alle registreringer, og din identitet skal verificeres før første hævning gennem vores KYC-process.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Bet On Red welcome bonus?

Bet On Red offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Bet On Red
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Bet On Red

Beyond the welcome bonus, Bet On Red offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkomstbonus100% match op til 3.400 krSe betingelser3 kr14 dage
Reload Bonus50% match op til 1.700 krSe betingelser50 kr14 dage
Freespins Tilbud50 gratis spinsSe betingelser10 kr14 dage
Cashback Promotion20% cashback op til 680 krSe betingelser20 kr14 dage
VIP Bonus100% match op til 2.000 krSe betingelser100 kr14 dage

How to Claim

Claiming your Bet On Red welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Bet On Red or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Bet On Red may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvad er den maksimale indsats på Bet On Red når jeg spiller med bonusmidler?+
Når du spiller med bonusmidler på Bet On Red, gælder en maksimal indsats på €5 pr. spin eller hånd. Denne begrænsning sikrer fair play og forebygger misbrug af bonusser. Når dine bonusmidler er brugt op, kan du indsætte og spille uden denne begrænsning.
Hvor lang tid tager det at få udbetalt mine gevinster fra Bet On Red?+
Bet On Red behandler udbetalinger med forskellige tidsrammer afhængigt af metode: e-lommebok inden 24-48 timer, kreditkort 3-5 arbejdsdage, SEPA-bankoverføring 3-7 arbejdsdage, og kryptovaluta inden 24 timer. Mindste udbetaling er €20.
Hvordan fungerer omsætningskravene for bonusser på Bet On Red?+
Omsætningskravene på Bet On Red betyder, at bonusmidler skal spilles et bestemt antal gange, før du kan hæve dem. Forskellige spil bidrager forskelligt: video slots 100%, live casino-borde 10%, og sports betting 20%. Du skal fuldføre kravet inden bonusperiodens udløb.
Kan jeg have flere konti på Bet On Red?+
Nej, Bet On Red tillader kun én konto pr. spiller. Hvis du opretter dubletter eller flere konti suspenderes alle relaterede konti øjeblikkeligt, og alle midler konfiskeres. Dette er en vigtig sikkerhedsregel mod svindel og misbrug.
Hvilke dokumenter skal jeg indsende for KYC-verifikation på Bet On Red?+
Bet On Red kræver identifikationsdokumenter som pas eller kørekort, adressebevis fra de seneste 3 måneder (elregning eller bankkupon), kopi af betalingskort brugt til indskud, og dokumentation af lovligt fund. Manglende dokumenter kan resultere i kontosperre.
Hvad sker der med mine bonusmidler, hvis jeg lukker min Bet On Red-konto?+
Hvis du frivilligt lukker din Bet On Red-konto, forfalder alle resterende bonusmidler uden kompensation. Det er vigtigt at være opmærksom på dette, før du anmoder om kontolukning. Eventuelle igangværende udbetalinger behandles først.